ОСТАННІ НОВИНИ

Сміттєвий пікет під Львовом продовжується: мешканці блокують дорогу вже восьму годину

|

Пікетувальники продовжують перекривати дорогу на виїзді зі Львова біля готелю «Варшава». Про це у коментарі Львівському порталу повідомила мешканка села Малехів Галина Денько.

DSC_5216

Як Львівський портал вже повідомляв, нині о 9.00 кілька десятків мешканців  сіл Великі Грибовичі, Малехів та Дублян вийшли на пікет з вимогою не завозити на Грибовицьке сміттєзвалище нове сміття. 

Як зауважила Галина Денько, на місці прибула заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк.

«Якщо Маруняк підпише документ про відвід тракторів із земельної ділянки поруч із Грибовицьким сміттєзвалищем, де вже почалися якісь роботи, то, можливо, ввечері ми розблокуємо трасу», – заявила вона.

Додамо, що раніше Львівська міська рада зверталася до сільської ради Малехова із проханням виділити 6 га землі для стабілізації полігону. Мешканці ж побоюються, що на цій території може вирости новий смітник.

Окрім цього, сьогодні під час зустрічі із пікетувальниками Ірина Маруняк порвала документ – протокол зі збору мешканців, що сьогодні пікетували дорогу на виїзді зі Львова.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...