ОСТАННІ НОВИНИ

«Садовий, не жартуй!». На виїзді зі Львова дорогу блокують обурені «сусіди» Грибовицького сміттєзвалища

|

Кілька десятків мешканців  сіл Великі Грибовичі, Малехів та Дублян вийшли на пікет з вимогою не завозити на Грибовицьке сміттєзвалище нове сміття. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу із місця події.

DSC_5216

Так, мітингувальники зібрались на виїзді зі Львова біля готелю «Варшава». Пікет почався о 9 год. і досі триває.

DSC_5214

Люди безперестанку ходять по пішохідному переходу. У руках пікетувальники тримають плакати «Ні незаконній експлуатації Гибовицького сміттєзвалища», «Садовий не жартуй! Чорнобиль», «Нам набрид сміттєвий рай», «Вибачте за незручності. Влада нас не чує».

DSC_5221

Як пояснили мешканці сіл, мер Львова Андрій Садовий під підкриттям стабілізації сміттєзвалища хоче возити туди нове сміття.

DSC_5217

«Ми чекаємо тут пана Садового, щоби він пояснив, що відбувається. Якщо в обід він не прийде, то будемо пікетувати Київську трасу», – заявила мешканка села малехів Галина Денько.

DSC_5222

Також активісти розповіли, що зі сміттєзвалища на вулицю Щурата вже почали робити дорогу, якою возитимуть сміття. Окрім того, почалися роботи зі стабілізації  на земельній ділянці, яка належить громаді Малехова.  За словами пікетувальників, ця земельна ділянка не відчужувалася, і сільський голова Малехова не знає, що там відбувається.

DSC_5224

На місці події є правоохоронці, які не перешкоджають діям пікетувальників.

DSC_5210

Нагадаємо, нещодавно влада Львова звернулася до них із проханням виділити близько 6 га землі під стабілізацію сміттєзвалища сміттєвими тюками. Це і стало причиною обурення місцевої громади. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *