ОСТАННІ НОВИНИ

ЖЕКи продовжать обслуговувати будинки, поки мешканці не визначаться

|

Нардепи дозволи ЖЕКам обслуговувати багатоповерхівки доти, доки мешканці не створять ОСББ чи не виберуть управлінця.

Як повідомляє «Дзеркало тижня»,  Верховна Рада внесла зміни в закон “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”. Законопроект №4680 підтримали 259 народних депутатів.

жек

Закон дозволяє ЖЕКам продовжувати обслуговувати багатоквартирні будинки на час проведення конкурсів з обрання управителів або створення об’єднання власників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Також законом встановлено, що якщо мешканці будинку протягом одного року не виберуть керуючого або не створять ОСББ, то керуючого їм вибере виконавчий орган місцевої ради. При цьому співвласники будинку можуть достроково розірвати договір з призначеним керівником, якщо вони в подальшому самостійно визначатися з формою управління своїм будинком.

Нагадаємо, що до 1 липня 2016 року власники квартир та нежитлових приміщень всіх багатоквартирних будинків, повинні були прийняти рішення про одну з визначених законом форм управління будинком: обслуговування вдома самостійно, всі або частину функцій з управління будинком передавати керуючому або ж всі функції — об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...