ОСТАННІ НОВИНИ

Для львівського «ОХМАТДИТу» збиратимуть гроші на благодійному аукціоні

|

Завтра, 3 грудня, у Львові пройде благодійний ярмарок-аукціон «Добре серце – щедрі руки». На аукціоні збиратимуть кошти для часткової реставрації лікарняних палат відділення раннього дитинства Львівської обласної клінічної лікарні «ОХМАТДИТ», а також придбання для неї обладнання. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі «ОХМАТДИТу».

773226ff59a590af5587804f028

«Добре, що проводять такі аукціони, і добре, що є небайдужі люди. На жаль, фінансування  медицини державою є мінімальним. І лише благодійники, фонди та лікарі поки що втримують лікарні на плаву», – розповідає в.о. головного лікаря львівського «ОХМАТДИТу»  Вальдемар Надіжко.

За словами співзасновниці фонду «Серце дитини» Тетяни Ящун, чимало львівських митців зголосилися долучитися до заходу. Наприклад, на ньому будуть представлені картини, скрині для зберігання речей, речі від львівських дизайнерів Руслани Маринович, Оксани Пєкни.

Організатори запрошують усіх бажаючих відвідати ярмарок-аукціон і придбати мистецький твір, а разом з тим допомогти маленьким пацієнтам «ОХМАТДИТу». Нагадаємо, захід розпочнеться о 18.00 у приміщенні Citadel Hotel ( вулиця Грабовського,11).

Ініціював проведення благодійного ярмарку-аукціону фонд «Серце дитини», створений для підтримки дітей, що мають вади серця.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...