ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина починає готуватись до чемпіонату світу з шахів

|

Про організацію та підготовку до проведення матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року у місті Львові йшлося у четвер, 29 жовтня,  під час наради, яка відбулася під головуванням керівника Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

шахи

Зокрема, присутні розглянули питання вибору місця, де  безпосередньо проходитиме матч на першість світу між Марією Музичук і Хоу Іфань, а також місць, де відбуватимуться інші спортивно-мистецькі заходи, які будуть організовані в межах  даної спортивної події.

Окрім цього учасники наради, обговорили попередній кошторис, який потрібний для  організації та проведення матчу у Львові. Також поспілкувалися щодо забезпечення безпеки  під час матчу.

Серед іншого, присутні розглянули кандидатури персонального складу робочої групи у місті Львові та склад дирекції з підготовки та проведення матчу.

Нагадаємо, що Матч Музичук – Хоу Іфань відбудеться у березні у місті Львові.

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким створюється Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні матчу на звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...