Через ремонт проспекту Свободи «центрові» маршрутки курсуватимуть по Підвальній

|

Через ремонт проспекту Свободи та площі Міцкевича на ділянці дороги від вул. Гнатюка до вул. Вороного, рух автобусів маршрутів №1А, №3а, №4А, №5а, №47А та №53 здійснюватиметься вулицею Підвальною в обидві сторони.

Marshrutky-nova

Про це Львівському порталу повідомили в міському управлінні транспорту та зв’язку,

Як повідомляв Львівський портал, завтра стартують підготовчі роботи з реконструкції просп. Свободи та площі Міцкевича – на ділянці від вул. Академіка В.Гнатюка до вул. М.Вороного. Для руху транспорту дана ділянка буде закрита з 11 серпня.

shemasvobody

Роботи триватимуть орієнтовно до 1 жовтня. Реконструкція передбачатиме відновлення дорожнього покриття в бруківці, облаштування в’їздів з мозаїчного каменю, ремонт тротуарів із влаштуванням гранітної плитки, влаштування на півкуль, у кількості 247шт., велодоріжок, площею 444 кв м, та дренажу.

Також тут планують перевлаштувати оглядовий колодязь та влаштувати «глухі» колодязі на існуючому колекторі, перевлаштувати каналізаційні випуски будинків із влаштуванням проміжних колодязів перед підключенням.

Окрім того, буде проведено заміну всіх дощоприймальних колодязів із гідрозатворами і декоративних опор зовнішнього освітлення, встановлено делінізатор та здійснено незначне пониження поздовжнього профілю на перехресті з вул. Коперніка.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...