ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко: У нас є всі докази присутності армії РФ в Україні

|

дтПрезидент України Петро Порошенко заявив про достатню кількість доказів щодо присутності російських військовослужбовців на Донбасі.

Про це він сказав журналістам у Ризі, де відкривається саміт “Східного партнерства”.

“Зараз у нас є повні докази присутності регулярних підрозділів російської армії. Сьогодні, як ви, напевно, знаєте, ОБСЄ та Міжнародний Комітет Червоного Хреста зробили офіційну заяву про військовослужбовців, які зараз знаходяться на лікуванні в нашому госпіталі”, – заявив президент.

Відомо, що Порошенко вирушив на відкриття саміту одразу після зустрічі з представниками Європейської Народної партії (ЄНП).

Пленарне засідання саміту відбудеться в Латвійській національній бібліотеці 22 травня, за підсумками запланована прес-конференція.

На полях саміту президент України проведе низку двосторонніх зустрічей.

Зокрема, заплановані переговори Порошенка з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, президентом Франції Франсуа Олландом, британським прем’єром Девідом Кемероном. Також президент України зустрінеться з керівництвом ЄС.

Україна і Грузія за підсумками саміту розраховують на чіткий сигнал Євросоюзу щодо перспектив безвізового режиму з ЄС для своїх громадян, а також рішучої позиції щодо питання надання європейської перспективи країнам “Східного партнерства”, що підписали Угоду про асоціацію.

Інтерфакс-Україна

ФОТО: ДТ

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...