ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові облікують усіх домашніх котів та собак

|

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про вдосконалення реєстрації домашніх котів і собак, а також утримання і поводження з тваринами у Львові. Мета – гуманне поводження з тваринами, загальна безпека громадян та покращення санітарного стану міста. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

До 15 травня у місті повинні створити загальну базу даних домашніх тварин. Реєстрація передбачає облік через присвоєння тварині індивідуального номера та внесення відповідної інформації до цієї бази. Мета проведення реєстрації – організація пошуку загублених собак та котів і повернення їх власникам, контроль за чисельністю безпритульних тварин, вирішення конфліктних ситуацій, пов’язаних з утриманням домашніх тварин у місті.

Обов’язковій реєстрації підлягають собаки і коти, віком від трьох місяців, у яких є власники, і які перебувають на території міста. Відтак, тварину необхідно зареєструвати впродовж 30 днів з моменту її отримання.

Зареєструвати тварину можна у ветеринарній клініці чи ЛКП «ЛЕВ», подавши необхідні документи, зокрема ветеринарний паспорт, паспорт власника тварини та інші документи, які підтверджують проведення щеплень, походження, ідентифікацію реєстрованої тварини.

Процедура реєстрації передбачає заповнення відповідної форми з відомостями про власника, вид тварини, породу, кличку, дату народження чи відчуження, проведення щеплень тощо з подальшим внесенням цієї інформації до бази даних. Лікар заповнює реєстраційну картку та за наявності доступу до бази даних вносить інформацію упродовж двох днів, при відсутності доступу – подає її в ЛКП «ЛЕВ» упродовж трьох днів.

У разі загибелі тварини її власник зобов’язаний повідомити лікаря чи ЛКП «ЛЕВ», з метою отримання свідоцтва про загибель тварини.

Ілюстрація: eco18.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...