ОСТАННІ НОВИНИ

Колодій наполягає, щоб Загарія і Садовий заборонили масові акції на травневі свята

|

Голова Львівської облради Петро Колодій від імені Координаційної ради скерував сьогодні листи-звернення до новопризначеного начальника ГУ МВСУ у Львівській області Дмитра Загарії та міського голови Львова Андрія Садового щодо здійснення заходів, які унеможливлять провокації під час проведення на Львівщині масових заходів 1 та 9 травня. Про це у коментарі Львівському порталу повідомила речниця Львівської облради Уляна Флишко.

«Координаційна рада при Львівській обласній раді вважає за доцільне відмовитися від будь-яких масових заходів 1 та 9 травня. Саме ці дати є найбільш ймовірними для здійснення провокацій.

З огляду на вище викладене, Координаційна Рада просить Вас (Д.Загарію та А.Садового – ред..) звернутися із позовом до суду щодо заборони проведення 1 та 9 травня масових вуличних заходів», – йдеться у листі-зверненні.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Геннадій Москаль заявляв, що спецслужби Російської Федерації проведуть масштабні провокації у західних областях України, зокрема на Львівщині та у Львові.

Інший народний депутат Ігор Васюник повідомив про те, що Львівський центр «Національного руху опору» має намір провести круглий стіл із керівництвом Львова та області, з силовиками та усіма політичними силами щодо недопущення можливих провокацій 9 травня.

«Одним із завдань Львівського центру опору – підготувати заяву, яка буде скерована до керівництва правоохоронних органів Львівської області, також до голови Львівської обласної держадміністрації та мера Львова про недопущення будь-яких провокацій у Львові. Також ми проведемо з ними круглий стіл, під час якого будемо визначати формат протидії тим заходам, які можливо будуть 9 травня. Окрім того, ми запропонуємо свій варіант виходу з ситуації», – наголосив нардеп.

Варто також зазначити, що на травневі свята міліція Львова переходить на посилений режим роботи, попри те, що офіційних заявок на святкування першотравня ніхто не подавав.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...