ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський банківський інститут зробить капремонт навчального корпусу майже 3 млн грн

|

Львівський інститут банківської справи 12 грудня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд» на капітальний ремонт окремих конструкцій будівлі навчального корпусу №1 по просп. Шевченка, 9 вартістю 2,75 млн грн. За півроку компанія Андрія Вишневського має відремонтувати дах, фасади, облицювати цоколь, змурувати аттик, виконати роботи по інженерним мережам.

Пропозиція «Комфортбуду» була найдорожчою з п’яти учасників тендеру, які пропонували виконати роботу за 1,98-2,69 млн грн. Однак перемогла найдорожча заявка, оскільки окрім ціни конкурсний комітет враховував і критерій «термін виконання робіт», а також відхилив трьох дешевших конкурентів.

Так ТОВ «ВЕЕМ-Оздоббуд» пропонувало виконати роботи за 1,98 млн грн. і 120 днів. Однак конкурсний комітет вказав на окремі неточності в розрахунках кошторисної вартості і відмітив, що це не співпадає з календарним планом робіт, розрахованим на 176 днів. Хоча фірма-переможець запропонувала виконати роботи за 146 днів, що теж не співпадає з календарним графіком, але це не викликало зауважень конкурсної комісії.

Окрім цього конкурсний комітет виявив настороженість щодо можливої пов’язаності фірми з іншим учасником торгів.

«Не зазначено, що пропозиція конкурсних торгів подана учасником процедури закупівлі, який не є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі, насторожує і той факт, що Витяги з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підриємців для ТзОВ «ВЕЕМ-Оздоббуд» та ТзОВ «Підпрємства «Турист» надавались на запит однієї особи Базарник Романа Степановича», – повідоми комітет в протоколі про відхилення.

За даними «НГ», ці фірми мають абсолютні різних засновників, директорів та міста реєстрації.

Зрештою конкурсний комітет відхилив три найдешевші пропозиції, залишивши єдиним конкурентом «Комфортбуду» івано-франківське ПП «Рим-Лав». Ця фірма зі статутним капіталом 0 (нуль) грн. пропонувала виконати роботи за 2,67 млн і за 176 днів. Однак це виявилось на місяць довше, ніж пропонував «Комфортбуд», який і отримав перемогу.

«Наші гроші»

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...