“Одеса-Броди” запрацює в аверсному режимі ще цього року – Гудима

|

Нафтопровід “Одеса-Броди” запрацює в аверсному режимі ще цього року, заявив сьогодні під час прес-конференції народний депутат України, член комітету з паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олекса Гудима. “Це предмет клопіткої праці нового уряду, але зважаючи на те, що швидке введення в дію нафтопроводу Баку-Джейхан поки не видається можливим, то можна говорити про те, що “Одеса-Броди” запрацює в аверсному режимі ще цього року” – сказав він.

Депутат підкреслив, що це може статися, коли новий уряд проведе ряд переговорів як з власниками каспійської нафти, так і з європейськими споживачами, зацікавленими у диверсифікації поставок пального.

За словами народного депутата, “реверс не працює, реальних поставок російської нафти немає і всі про це знають”. На думку О.Гудими, росіяни знали, що так буде від самого початку, вле їм йшлося не проте, щоби цей порект приносив прибутки, а про те, щоби не допустити постачання каспійської нафти в Європу.

Реверсне використання нафтопроводу розпочалося у вересні минулого року, коли свою нафту почала перекачувати дог Чорного моря компанія ТНК-ВР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.