ОСТАННІ НОВИНИ

Симфонічний вечір та благодійний збір: Львівська філармонія запрошує на концерт

Андрій Котенський

|

У Львівській філармонії уже цієї п’ятниці, 5 квітня, відбудеться симфонічний вечір під назвою «Добродіяння». Окрім чудового музичного наповнення — програми з творів Людвіга ван Бетховена та Євгена Станковича — Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії пропонує слухачам долучитись до важливої місії підтримки українських військових.

Увесь касовий збір з цього концерту буде спрямовано на купівлю комп’ютерної спецтехніки для аеророзвідки, вдалого планування і виконання роботи 48-го окремого штурмового батальйону імені Номана Челебіджіхана та Центру спеціальних операцій “Альфа”.

Придбати квитки та здійснити донат можна за посиланням: philharmonia.lviv.ua/event/dobro.

Для благодійної місії оркестр запросив відомих київських виконавців, диригента Володимира Сіренка та соліста Дмитра Ткаченка, виступити на сцені філармонії. 

“Симфонія № 5 “Пасторалей”, яку я виконаю — надзвичайно складний твір, що потребує вкрай багато репетицій та підготовки. Тому як усі твори такого штибу, його не часто можна почути на концертних сценах. Але хочу висловити надію, що львівська публіка оцінить цю нагоду, адже — це однозначно твір, який дуже важко забути після прослуховування”, — повідомив Дмитро Ткаченко.

Євген Станкович написав цей твір близько 50 років тому, будучи дуже молодим. Але просто дивовижно, як цей митець бачив майбутнє. Твір звучить актуально у часи цієї жахливої війни”.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *