ОСТАННІ НОВИНИ

Секретний проект Меморандуму про Митний союз вже гуляє в інтернеті

|

 

Проекит меморандуму між  Україною та Митними союзом, який ніяк не хотіли представити народу офіційні особи України, вже гуляє інтернетом. “Дзеркало тижня. Україна” подало витяги з проекту документу.

 Як вказує видання, Україні надають можливість бути присутньою на засіданнях Вищої Євразійського економічного ради (ЄвразЕР), Ради та колегії Євразійської економічної комісії (ЄЕК). Про це йдеться у схваленій в Астані на засіданні Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав держав проекті «Меморандуму про поглиблення взаємодії між Євразійською економічною комісією та Україною». При цьому видання зазначає, що переговори з узгодження тексту меморандуму тривають і в остаточний текст документа можуть бути внесені зміни.

Згідно з документом, Україні надається можливість бути присутньою на відкритих засіданнях Вищої Євразійського економічного ради і Ради Євразійської економічної комісії, а також на засіданнях Колегії Євразійської економічної комісії. При цьому українські представники не матимуть права брати участь у прийнятті рішень, але отримають можливість направляти свої пропозиції в Євразійську економічну комісію.

Реклама партнерів

Крім цього, Україна отримає доступ до копій документів, прийнятих Вищою Євразійською економічною радою та Євразійською економічною комісією, «за винятком документів, що містять інформацію обмеженого поширення (конфіденційних і для службового користування)».

Меморандумом також закріплюється, що Україна «декларує наміри дотримуватися принципів, зафіксованих у документах, що формують договірно-правову базу Митного союзу і Єдиного економічного простору, і утримуватися від дій і заяв, спрямованих проти інтересів Митного союзу і Єдиного економічного простору».

Проектом документа також визначається, що Україна повинна визначити свого повноважного представника «з метою забезпечення взаємодії в рамках цього Меморандуму та обговорення питань, пов´язаних з подальшим поглибленням співпраці».

У тексті документа також наголошується, що «меморандум не є міжнародним договором і не створює прав і зобов´язань, регульованих міжнародним правом».

 

Передбачається, що меморандум набуде чинності з дати його підписання.

 

 

 


 

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...