ОСТАННІ НОВИНИ

ГО «Спільнота» вимагає сесії міськради, аби обговорити політичну ситуацію в Україні

Львівський портал

|

Депутат Львівської міськради, голова ГО «Спільнота» Юрій Кужелюк скерував міському голові м. Львова Андрію Садовому, секретарю міської ради Володимиру Квурту звернення з вимогою скликання позачергової сесії міської ради у вівторок 9 червня з одним питанням порядку денного: «Про політичну ситуацію в Україні».

Подаємо текст звернення:

«У парламенті України творяться незрозумілі речі. Замість активної роботи для виходу з кризи основні політичні гравці цинічно зайнялися розподілом сфер впливу та перекроюванням політичного устрою України з метою якнайдовшого утримання влади.

На виборах 2006-го та 2007-го років виборці голосували за партії, які в перспективі обіцяли створити "помаранчеву коаліцію", а депутати міської ради висловлювалися за коаліцію НУНС-БЮТ. На спільні дії з Партією регіонів і комуністами і, тим паче, на зміну державного устрою ніхто мандату не давав і про таку можливість перед виборами ніхто не говорив. Львів першим ініціював протест проти обману у 2004 році і не може байдуже спостерігати за спробою повторного обману суспільства цинічними і безпринципними політиками.

Реклама партнерів

Громадське об`єднання "Спільнота" вимагає скликання позачергової сесії Львівської міської ради у вівторок 9 червня 2009 року з одним питанням порядку денного: "Про політичну ситуацію в Україні". Львівська міська рада повинна висловити свою позицію щодо можливого розвитку подій в державі.

Пропонуємо також народним депутатам – львів`янам задекларувати свою позицію. Народ повинен знати своїх героїв, які відступають від виборчих обіцянок.

У зв`язку з практично повною недовірою виборців до всіх органів центральної влади вважаємо, що ніхто, крім народу, не має морального права визначати подальшу долю України. Для стабілізації ситуації пропонуємо сесії Львівської міської ради виступити з ініціативою всеукраїнського референдуму щодо способи виборів Президента, виборів депутатів Верховної та місцевих рад, а також форми правління в Україні: президентська чи парламентська».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.