ОСТАННІ НОВИНИ

Де сьогодні у Львові немає води та коли вона з’явиться?

Олександр Косик

|

У диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал» повідомили, що ремонтні бригади підприємства ліквідовують три витоки води. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

У зв’язку з ремонтними роботами по ліквідації витоку на вул. Котлярська, 6, сьогодні, 27 лютого, з 10.30 год до 15.00 год призупинено водопостачання на вул. Котлярська, вул. Таманська, вул. Шпитальна.

Також у зв’язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку води на вул. Ковальська, 15, сьогодні, з 11.00 год до 16.30 год призупинено водопостачання в районі, обмеженому вул. Промислова, р-н «Рогатки», до вул. Пластова (вул. Ковальська, вул. Ребета, вул. Гамалії, вул. Таращанська, вул. Потелицька, вул. Молочна, вул. Новознесенська, вул. Пластова, вул. Хмельницького («Рогатка»), вул. Зустрічна, вул. Промислова, вул. Кошова, вул. Щоголева, вул. Горіхова, вул. Бодянського, вул. Миргородська, вул. Теребовлянська, вул. Шатківського, та прилеглі до них вулиці.

У зв’язку з ремонтними роботами з встановлення лічильника на вул. Ш. Руставелі, 34, сьогодні з 11.00 год до 15.00 год призупинено водопостачання до будинку на вул. Ш. Руставелі, 34.

ЛМКП «Львівводоканал» просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням робіт.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...