ОСТАННІ НОВИНИ

Дружина головного кіберрозвідника СБУ купила квартиру, яка коштує понад 20 млн грн?

Андрій Котенський

|

Дружина голови департаменту кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка у грудні 2023 року придбала квартиру у житловому комплексі преміум-класу на столичному Печерську. У декларації посадовця зазначено, що за квартиру сплатили 12,8 мільйонів гривень. Щоправда ринкова ціна такого житла – понад 20 мільйонів гривень. Офіційної зарплати посадовця на таке житло не вистачило б. Натомість його дружина заробляє мільйони як ФОП, але про свою діяльність говорити не хоче. Про це йдеться у новому розслідуванні «Слідства.Інфо».

Як дізналися журналісти, дружина Віктюка Юлія під час повномасштабного вторгнення стала власницею квартири в будинку преміумкласу. Квартиру на 195 квадратних метрів Юлія Вітюк придбала у грудні 2023-го. Квартира такого розміру з ремонтом у цьому ЖК може коштувати майже 1,5 мільйона доларів.

На сайтах з продажу нерухомості квартири без ремонту в цьому ЖК коштують приблизно 3 тисячі доларів за квадратний метр. Це майже втричі більше за середню ціну у столиці, а відтак Юлії Вітюк треба було сплатити близько 585 тисяч доларів за її квартиру без ремонту. Або 21,5 мільйона гривень за курсом на момент купівлі.

У офіційному документі – декларації Вітюка – вказано, що ця квартира придбана за 12 мільйонів 800 тисяч гривень. Вказана у декларації ціна майже вдвічі менша ринкової.

Та навіть на цю квартиру у Іллі Вітюка не вистачило б офіційного заробітку – його зарплата складає 1,8 мільйони на рік. Натомість бізнесом займається його дружина Юлія. Невдовзі після того, як Вітюк обійняв нинішню посаду Юлія Вітюк відкрила ФОП, через який отримала 9,4 мільйонів гривень прибутку у 2022 року і 13,4 мільойнів гривень — у 2023. Торік, як бачимо з декларації посадовця, у подружжя народилася дитина. Проте це не позначилося на заробітках дружини.

Про діяльність свого ФОП та про дороговартісну квартиру Юлія Вітюк відмовилася спілкуватися з журналістом «Слідства.Інфо».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *