ОСТАННІ НОВИНИ

Спроба представити нову директорку у львівській школі завершилась шарпаниною

Андрій Котенський

|

У четвер, 4 квітня, до львівської школи № 96 МЖК-1 не впустили начальника управління освіти Львова Андрія Закалюка та нову директорку школи. Група осіб блокувала вхід і фізично не дала можливості зайти у кабінет директора. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За словами Андрія Закалюка, колишня директорка школи Галина Михайлик програла конкурс на посаду керівника цієї школи і влаштовує бунти, підбурює колектив та блокує роботу школи.

«Сьогодні ми вкотре намагалися потрапити у школу № 96 з новою директоркою, яку призначено за результатами проведеного прозорого конкурсу. На жаль, ми не змогли цього зробити, адже працівники школи перешкоджали нам фізично. Нова директорка пані Ярина Нечепурна не може приступити до виконання своїх посадових обов’язків. Усі наші намагання і прохання перевести цю ситуацію в правове русло не дали жодного результату, ніхто нас не чує», – повідомив Андрій Закалюк.

Посадовець також повідомив, що ця ситуація вже має дуже серйозні наслідки. Працівники школи вже не отримують заробітну плату, ростуть борги за комунальні послуги і харчування дітей, а випускники можуть опинитися без атестатів про завершення навчання.

«Найскладнішим є те, що учні 4, 9 і 11 класів не отримають свідоцтва і атестати про закінчення навчального закладу. Ми вкотре закликаємо людей, які чинять ці дії, допустити нового керівника до роботи, а всі суперечності вирішувати в правовому полі», – наголосив Андрій Закалюк.

Також стало відомо, що нова директорка Ярина Нечепурна написала заяву у поліцію через те, що їй не дають можливості виконувати свої посадові обов’язки.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *