ОСТАННІ НОВИНИ

У центрі Львова поляк чіплявся до перехожих, а потім оголив статеві органи

Катерина Родак

|

Цими вихідними у Львові поліція забрала з вулиці чоловіка, що вирішив довести свою позицію, знявши з себе штани та білизну. Про це Львівському порталу повідомили у ЛКП «Муніципальна дружина».

Як повідомили муніципали, цими вихідними оператори міського Центру безпеки, переглядаючи відео з камер спостереження, помітили чоловіка, який поводився не дуже чемно – чіпався до перехожих, щось вигукував. Відбувалося це у центрі міста на площі Коліївщини.
«Аби з’ясувати, що ж трапилось, туди вирушив патруль Муніципальної Варти. Почали з чоловіком розмовляти, побачили, що це польський турист. Тому польською йому пояснили, що варто втихомиритись. Однак, зухвалець вирішив продемонструвати своє ставлення до львів’ян і зокрема, до патрульних», – розповідають муніципали.
Спустивши штани та спідню білизну, він і далі викрикував та смикався.

«У таких випадках, відповідно до законодавства, патрульні Муніципальної Варти затримують порушника і викликають поліцію, щоб доставити його у районний відділок.  Коли цього емоційного поляка привезли до поліцейського відділку, там він ще трохи погаласував. Та згодом, можливо, зрозумів, що накоїв дурниць. Бо за свою поведінку вже вибачався, коли приїхали його друзі і сплатили штраф за свого товариша. Усі разом з поліції і поїхали», – резюмують у ЛКП.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...