ОСТАННІ НОВИНИ

Побитий у Львові активіст розповів, що має конфлікт із колишнім підлеглим Садового

|

Побитий днями громадський активіст Віктор Гануляк, який активно бореться із незаконними забудовами у Львові, переконаний, що на нього напали через протистояння незаконному будівництву у Львові. Про це він повідомив сьогодні, 5 травня, під час прес-конференції у Львові.

«Так, 3 травня, біля мого ж будинку я був жорстоко побитий молодиками, які напали на мене ззаду. Вони залили мені очі перцевим спреєм. Більше того, намагалися битою, я вважаю, вбити, удари наносилися зі спини по голові. Мені вдалося ухилятися та чинити опір, оскільки я колишній спортсмен. Відтак я зміг відбити цю атаку, але все-таки при цьому отримав кілька ударів битою та руками. Після чого ці особи втекли…», – пригадує постраждалий.

Віктор Гануляк пов’язує цей напад зі своєю громадською діяльністю, а саме протистоянням незаконним забудовам та через опір нищенню «зелених зон» у Львові.

«Я вважаю, що ця подія відбулася в результаті прес-конференції у Києві (тема «Активісти проти забудов зелених зон заявляють про фабрикування кримінальних справ і тиск на них в інтересах забудовників», – Ред.), в якій я також брав участь, і розповів про ситуацію, яка відбувається у нас. Після цього одній з столичних активісток спалили машину, а потім вже і побили мене…», – зазначив він.

Водночас Віктор Гануляк розповів про конфлікт із сім’єю екс-директора департаменту містобудування Львівської міської ради Андрія Павліва:

«У мене в будинку також є конфлікт із родиною екс-директора департаменту архітектури та містобудування Львова Андрія Павліва. Його сім’я має будівельно-архітектурні фірми, які беруть активну участь в забудові Львова. Серед багатьох скандальних забудов фігурує фірма «Зелемінь». У моєму будинку ця фірма також вирішила зробити незаконну надбудову пам’ятки архітектури. Справа зараз перебуває у судах…».

«Правоохоронні органи або знали про цей напад, або сприяли цьому… Проти мене і багатьох активістів відкриваються кримінальні провадження, начебто ми є лідерами злочинних угрупувань, на нас чинять тиск та залякують…», – переконаний побитий активіст.

На питання про те, чи є у нього підозри щодо того, хто його «замовив», він відповів:

«Відповідатиму на це питання вже слідчим, оголошувати це не буду, хоча здогадуюсь. Це була показова розправа і забудовники у цьому беруть найменшу участь. Тут і ограни місцевого самоврядування, і окремі працівники правоохоронних органів, і прокуратури. Це такий собі «кланчик», який вирішує окремі питання».

Також громадський активіст наголосив, що на нього нападають не вперше.

«Два роки тому на мене було здійснено збройний напад приватною структурою у ДАБІ Львівської області», – сказав Віктор Гануляк.

Нагадаємо, що 3 травня на вулиці Франка невідомі напали та битами побили громадського активіста Віктора Гануляка.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...