ОСТАННІ НОВИНИ

У Садового бідкаються, що львівське сміття поки погодився приймати тільки Червоноград

|

Незважаючи на те, що 21 квітня було підписано Меморандум з представниками ЛОДА, Львівської облради та містами Львівщини про довгострокову співпрацю щодо прийняття ТПВ зі Львова, станом на сьогодні лише м. Червоноград готове підписати договір на прийом 10 тонн ТПВ. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Ситуація залишається складною. Станом на 3 травня, 467 майданчиків є перевантаженими. Це майже 38%. Якщо денна норма ТПВ у Львові 500-600 тонн, то ми вивозимо 150-200 тонн, за тими договорами, які мають перевізники, а далі йде перенакопичення.

Така ситуація є не доброю, адже йде підвищення температури і екологічний стан буде мати тенденцію до погіршення. Тому вдячний за меморандум, але буду двічі вдячний, коли він запрацює.

У додатку Меморандуму, який був підписаний 21 квітня, є 16 міст, які мали б приймати сміття зі Львова. Станом на сьогодні у мене є лише одне підтвердження від міста, яке готове підписати договір, – це м. Червоноград на 10 тонн. У решті міст, як кажуть їх мери, десь сесія відмовила, десь сесія ще має проходити. Також посилаються на громадські обговорення. У одному з міст громадські обговорення призначені на 26 травня.

Хочу зазначити, що підписаний Меморандум дає змогу не тільки Львову 2 роки утилізовувати своє сміття, він дає можливість містам, які його підписали, навести лад на своїх сміттєзвалищах.

Адже Львів свої зобов’язання по Меморандуму виконав у повному обсязі. У Меморандумі було зазначено, що Львів має виділити 70 млн. грн. містам, які прийматимуть ТПВ. На сесії вже проголосували 20 млн. грн. і субвенції вже перераховані деяким містам.

Маємо надію, що Меморандум запрацює», – розповів заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, які міста області підписали «сміттєвий» меморандум зі Львовом.

Детальніше про ситуацію можна ознайомитися у статті «Дивовижна панацея чи примусовий компроміс. Що насправді стоїть за підписанням «сміттєвого» меморандуму?».

Фото: Львівські новини

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...