ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра на Львівщині Омелян з представниками Сейму Польщі говоритиме про поїзди маршрутом Київ – Вроцлав – Дрезден – Париж

|

Упродовж 23-24 листопада у м. Красічин (Польща) та у Львові вперше відбудеться спільне виїзне засідання Комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща та Комітету з питань транспорту Верховної Ради України.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

omelyan

Слід зазначити, що засідання ініціював Комітет ВРУ з питань транспорту.

Серед учасників – маршалок Сейму Республіки Польща Марек Кухцінський, голова транспортного комітету ВРУ Ярослав Дубневич, міністр інфраструктури і будівництва Республіки Польща Анджей Адамчик, воєвода Підкарпатська Ева Леніарт, маршалок Підкарпатського воєводства Владислав Ортиль, голова Комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща Богдан Жоньца, міністр інфраструктури України Володимир Омелян, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова облради Олександр Ганущин.

Загалом засідання буде зосереджене на розгляді кількох питань. Зокрема, заплановано обговорити можливість відновлення залізничного сполучення за маршрутом Перемишль – Львів, а також покращення дорожньої інфраструктури у контексті відкриття планованого пункту пропуску через державний кордон “Нижанковичі – Мальховіце”. Дискутуватимуть і про перспективи розбудови дорожньо-транспортної та залізничної інфраструктури в українсько-польському прикордонні в контексті будівництва VIA Carpathia та запуску залізничного сполучення за маршрутом Київ – Вроцлав – Дрезден – Париж.

Зазначимо, що у рамках участі у засіданні, завтра у Львові із робочим візитом перебуватиме міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Під час візиту він огляне перебіг ремонтних робіт на автомобільній дорозі Львів-Пустомити-Меденичі та Судова Вишня-Яворів-Рава-Руська.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...