ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські екологи виграли суд у фірми, що облаштувала нелегальний свинарник

|

Учора, 3 листопада, Львівський окружний адміністративний суд прийняв рішення на користь Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина» і витребував дозвільні документи, проект будівництва та документи на землю від ТзОВ «Лемберг-Агро». Про це Львівськму порталу повідомили в організації «Екологогія-Право-Людина».

свинарник

Конфлікт полягає у тому, що підприємство будує свинокомплекс потужністю 11 422 свиней у селі Дуліби Жидачівського району Львівської області із численними порушеннями.

«Від Держекоінспекції громаді села стало відомо, що ТзОВ «Лемберг-Агро» не подало жодних документів на землю, ремонт нежитлових приміщень здійснювався без відповідних дозволів, будівельні матеріали під час ремонту складалися на родючий ґрунт, що пошкодило землю, а дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря перебувають тільки у процесі розробки. Таким чином, жителі села Дуліби задихалися від смороду, а директор підприємства Іванець Н. В., не маючи ніяких дозволів на будівництво, байдуже продовжувала ігнорувати протести жителів та говорити про умисне перешкоджання її бізнесу»,- йдеться у повідомленні екологів.

У суді юристи ЕПЛ зазначили, що надання інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» є для ТзОВ «Лемберг-Агро» обов’язком, а не правом.

Суд, враховуючи аргументацію юриста ЕПЛ, вказав адвокату свинокомплексу про їхній обов’язок вчасно і у повному обсязі надавати екологічну інформацію та зобов’язав його на наступне судове засідання подати усі запитувані документи. Представник відповідача вирішив просто не прийти на наступне судове засідання.

Постанова Львівського окружного адміністративного суду набере законної сили через 10 днів з дня отримання копії постанови відповідачем.

Нагадаємо, 20 і 21 вересня місцеві жителі блокували дорогу Ходорів-Львів з вимогою припинити завозити свиней на ферму.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...