ОСТАННІ НОВИНИ

У вічність відійшов директор Львівського лялькового театру, що обіймав посаду майже 40 років

|

На 82-му році життя відійшов у вічність директор-художній керівник Львівського академічного обласного театру ляльок, заслужений працівник культури України Ярослав Синиця. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

1

Прощання з Ярославом Володимировичем відбудеться 23 серпня у приміщенні театру (пл. Д.Галицького, 1). Початок об 11.00 год. Парастас проведуть у каплиці лікарні швидкої медичної допомоги (вул. Орлика, 6).

Похорон відбудеться у м. Стрий.

Довідка:

Ярослав Синиця народився 11 червня 1935 року у м. Стрий Львівської області. З грудня 1977 року працював на посаді директора Львівського обласного театру ляльок.

 

У 1985 році йому присвоєно почесне звання “Заслужений працівник культури України”. У 1996 році на базі театру заснував Міжнародний фестиваль театрів ляльок “Золотий Телесик”.

Театр під керівництвом Ярослава Синиці здійснив успішні гастрольні виступи у багатьох країнах світу (Польща, Литва, Латвія, Таджикистан, Білорусь та ін.). За період діяльності Ярослав Володимирович нагороджувався почесними грамотами облдержадміністрації, медаллю “За трудові відзнаки”, медаллю “За доблесну працю”.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...