ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на французький вечір

|

Шанувальників французької культури запрошують долучитися до відзначення днів Європи та відвідати концерт у супроводі музикантів «Під небом Парижу». Триватиме святкування упродовж двох днів, з 28 до 29 травня, у подвір’ї Львівської обласної державної адміністрації ( вул. Винниченка, 18), передає Львівський портал.

французький вечір

«На сьогодні Франція – найпривабливіша країна для туристів, і ми прагнемо почерпнути цей досвід для нашої області. Відтак з нагоди Днів Європи, прагнемо відтворити привабливу атмосферу цієї країни на Львівщині. Зокрема, у ці дні дворик облдержадміністрації перетвориться на маленьку Францію, то ж запрошуємо гостей відвідати це яскраве свято. Також цей захід є чудовою нагодою показати, що ми шануємо культуру інших європейських країн», – зазначив начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Роман Теребенець.

Концертна програма відомої співачки Дар`ї Ковтун «Під небом Парижу», яку представлять глядачам, пропонує абсолютно новий формат і погляд на концерт просто неба: спеціальні декорації у французькому стилі та душевні французькі мелодії. Це все, а також зіркові гості, зокрема піаніст-віртуоз Євген Хмара і скрипаль, диригент державного естрадно-симфонічного оркестру Святослав Кондратьєв, допоможуть поринути в атмосферу Франції.

Всі охочі відчути справжній французький шарм можуть придбати запрошення за посиланням (28.05.2016) та https://gastroli.ua/events/darya-kovtun-lviv  (29.05.2016).

Зазначимо, що концерт організовують за підтримки управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...