ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують до філармонії на «Велику месу»

|

У Львівській філармонії 20 та 21 лютого о 18 годині презентують прем’єрне виконання Великої меси до мінор Вольфганга Амадея Моцарта. Подія присвячена вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв війни на сході України. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

2021.02 (1)

Учасники концерту: Дорота Щепанська (Республіка Польща) – сопрано, Агнєшка Тиравська – Копєц (Республіка Польща) – сопрано, Назар Лозинський – тенор, Назар Омельчук – бас, Академічний хор Люблінської Політехніки (м. Люблін, Республіка Польща), диригент – Ельжбєта Кшемінська, Державна академічна хорова капела «Дударик», художній керівник – народний артист України Микола Кацал, Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-ЛЬВІВ», художній керівник – Герой України, народний артист України Мирослав Скорик, диригент – Володимир Сивохіп.

Пожертви зібрані на концертах, та кошти з реалізації квитків буде передано на допомогу родинам загиблих Героїв Третього аеромобільно-десантного батальйону 80-тої бригади.

«Наш моральний обов’язок  пам’ятати кожного, хто поклав своє життя за Україну, та кожного з нас, бо ми і є Україна! Об’єднаймося і разом допоможемо сім’ям Героїв!», – наголошують організатори заходу.

Фото: філармонія

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...