ОСТАННІ НОВИНИ

В березні Львів проведе чимало шахових подій

|

Окрім Матчу за звання чемпіонки світу з шахів, в місті у цей період відбудеться чимало інших шахових подій: фінал чемпіонату України до 20 років, засідання правління Європейського шахового союзу, тренерський семінар тощо. Також чимало атракцій присвячених шахам буде на Святі Шоколаду. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міськради Львова.

шоколадні шахи

«Культурна програма буде організована для всіх шахових делегацій, в першу чергу, зорієнтована на іноземців і гостей міста Львова. Нам підготували можливості екскурсій від міського Центру туристичної інформації. Вся інформація буде доступною і на офіційному сайті турніру, і на офіційній сторінці у фейсбуці. Дирекція буде старатись разом з містом та областю надати усім максимальні можливості для того, щоб побачити Львів з різних сторін.

Для шахової громади ми зробили шаховий матч. Потрібно було орієнтуватись на шахістів не лише Львова, а й України. Ми для того проводимо багато масштабних заходів. Це фінал чемпіонату України до 20 років, де візьме участь 150 осіб зі всієї України. Це всеукраїнські змагання. Також відбудеться засідання правління Європейського шахового союзу. Це така організація, як світова шахова організація ФІДЕ. Ця організація надає права для проведення різноманітних чемпіонатів світу та Європи серед дітей та дорослим. Хочемо з ними провести переговори. Вони будуть засідати, щоб Україна взяла якийсь чемпіонат Європи. Наприклад, Львівська обласна шахова федерація бажає змагання до 8-10 років, бо у нас активно розпочався розвиток дитячих шахів. Також буде проведений тренерський семінар. Це є дуже важливо для тренерів всієї України. Приїжджають кращі тренери, будуть проводити лекції для шахових тренерів України, після яких тренери матимуть змогу отримати сертифікат ФІДЕ і можливість працювати не лише в Україні, але і закордоном. Фінальною подією буде відкритий шаховий фестиваль, який проводить спільно Львівська обласна шахова федерація з містом Львовом», – розповів виконавчий директор Львівської дирекції з підготовки та проведення Чемпіонату світу з шахів серед жінок Назар Фірман.

«Один з організаторів фестивалів у Львові зараз готує програму, яка буде безпосередньо відбуватись під час проведення чемпіонату світу з шахів. Одна з ключових тематик – це шахи, будуть різні фігури з шоколаду», – додав Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Нагадаємо, церемонія відкриття Матчу за звання чемпіонки світу з шахів відбудеться 1 березня у Львівському театрі опери та балету. Під час відкриття відбудеться також ще один надзвичайно важливий етап Матчу – жеребкування, після якого стане відомо, хто гратиме білими та чорними фігурами.

Фото: zefirka.net

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...