ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині виявили хворих на малярію

|

У двох мешканців Львівщини виявили малярію. Обоє хворих — мешканці Дрогобича, які тривалий час працювали за кордоном, у Судані та Анголі, повідомляє «Львівська газета».

палата

Малярію — інфекційне захворювання, яке передається при укусі так званих малярійних комарів — у них діагностували, коли вони повернулися додому.

«У цієї недуги є характерні симптоми, які не сплутаєш з жодним іншим захворюванням. Хворого лихоманить, піднімається висока температура, рясне потовиділення, збільшується селезінка, печінка тощо» – каже головний епідеміолог області Наталія Тімко.

Пацієнти лікувалися у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, наприкінці серпня їх виписали додому. У нас, та й в Україні загалом, щороку фіксують більше хворих, в яких діагностують це захворювання. Торік на Львівщині таких випадків було чотири. Це — українці, які повернулися з-за кордону.

Медики радять особам, які планують відвідати ендемічні з малярії країни, знати про ризик зараження цією недугою і зробити максимум від них залежного, аби її уникнути: передусім берегтися від укусів комарів, з метою профілактики вживати протималярійні препарати, а в разі виявлення лихоманки, відразу звертатися до лікарів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...