ОСТАННІ НОВИНИ

Зупинити війну на Донбасі військовими методами неможливо, - президент Європарламенту

|

Мартін Шульц

Припинити бойові дії на Донбасі і вирішити конфлікт на Сході України неможливо військовими методами, зупинити протистояння можна лише політичним рішенням із РФ. Про це заявив президент Європарламенту Мартін Шульц під час виступу у Верховній Раді, передає ТСН.

“Нам потрібно дивитися в обличчя фактам: немає військового вирішення цього конфлікту. Усі сторони добре знають, що потрібно обмежувати себе, стримуватися і утримуватися від розпалювання війни і підбурювання націоналістичної риторики”, – наголосив він.

За його словами, вирішення конфлікту в Україні можливе тільки політичним шляхом. “Таким чином, всі сторони і міжнародне співтовариство повинні робити все, щоб запобігти повному виходу ситуації з-під контролю. Є тільки одне рішення і це політичне рішення… Політичне рішення може бути знайдене тільки разом з РФ”, – сказав він.

Окрім того,  Шульц зазначив, що надзвичайно важливими є переговори з Росією.

“У нас немає вибору. Потрібно проводити переговори з Росією, водночас чітко вказуючи, що ми не відмовимося від наших принципів і не буде ніякого повернення до справ, як завжди, якщо Мінські угоди не будуть повністю виконуватися. Ми не можемо просто так стояти і дивитися, як основоположні принципи міжнародного співтовариства порушуються”, – додав він.

Фото: УНІАН

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...