ОСТАННІ НОВИНИ

Мінрегіон хоче наступного опалювального сезону зменшити споживання газу на 30%

|

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства має намір у наступному опалювальному сезоні 2015-2016 рр. скоротити споживання природного газу на 30%.

Про це на брифінгу заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Кістіон, передає УНІАН.

За його словами, в минулому опалювальному сезоні Україна на 7% недовиконала план по скороченню споживання блакитного палива.

“Можу сьогодні сказати, що ми не впоралися в повному обсязі з поставленими завданнями. Але комунальна теплоенергетика зменшила споживання порівняно з минулим опалювальним сезоном на 23%. На майбутній опалювальний період ми ставимо завдання, яке полягає в 30% (зниження споживання газу), і ми повинні на нього вийти”, – заявив Кістіон.

За його словами, на сьогоднішній день вже проводяться заходи, спрямовані на підготовку до наступного опалювального сезону, а також ведуться технічні роботи для скорочення споживання газу.

Зокрема, проводиться робота по реконструкції і модернізації системи, а також з облаштування джерел виробництва альтернативної теплової енергії.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів в липні 2014 року поставив завдання перед промисловими споживачами та підприємствами теплокомуненерго скоротити використання природного газу в опалювальний сезон 2014-2015 роках на 30%.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...