ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський кардіохірург рятує життя бійцям на Сході

|

hospital_don_4_likar_1432022709_399x277_3_0

Лікар кардіохірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні Дмитро Бешлей був мобілізований майже рік тому і зараз працює у 66-му мобільному польовому госпіталі у зоні АТО. Як повідомили в прес-службі департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, нещодавно львів’янин «дивом» врятував життя бійцю збройних сил України, передає кореспондент Львівського порталу.

«Незважаючи на свій молодий вік – Дмитру Бешлею 31 рік – і невеликий стаж роботи, він є яскравим представником нової генерації лікарів: освічених, активних, які проходили і проходять навчання у багатьох європейських та світових клініках. Лікар Бешлей під керівництвом старших, більш досвідчених спеціалістів, виконував багато кардіохірургічних методик, зокрема, в 30 років він самостійно провів операцію при гострому відшаруванні висхідної аорти», – розповіли у департаменті охорони здоров’я.

IMG_8259__1432022716

Нещодавно на Facebook-сторінці Харківського кардіохірургічного центру Інституту загальної та невідкладної хірургії з’явилося повідомлення про те, що завдяки львівському кардіохірургу, ім’я якого вони навіть не знали, вдалося врятувати життя бійцю збройних сил України. Дмитро Бешлей вчасно встановив діагноз «розшарування висхідної аорти». Діагностику провели на підставі збору анамнезу, клінічного огляду, оглядової рентгенографії. З метою підтвердження діагнозу Дмитро Бешлей навіть домовився про комп’ютерну томографію в місті Димитрово, після чого діагноз підтвердили, а хворого евакуювали гелікоптером до Харківського кардіоцентру.

Харківські медики назвали цей випадок дивом. Адже, якби не професіоналізм львівського лікаря на передовій, до медцентру бійця вже б не доправили.

«Кардіохірургічна команда працювала всю ніч, зробила протезування висхідної аорти та стабілізувала стан хворого, врятувавши життя українському захиснику», – повідомили в департаменті охорони здоров’я.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...