ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові росте кількість людей, які не здатні купити собі їжу

|

У Львові росте кількість людей, які харчуються у безкоштовній «Їдальні для бідних Святого Йосифа». Чиновники пов’язують ситуацію із економічною кризою та подіями на сході України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

За даними відомства, до Львова приїхало багато переселенців з інших регіонів України, і вони також приходять в їдальні для бідних, про це свідчить велика кількість російськомовних відвідувачів. Водночас збільшилася кількість звернень громадян щодо того, де можна харчуватися.

З понеділка по п’ятницю у їдальні надають безкоштовно обіди бездомним й іншим малозабезпеченим мешканцям нашого міста. Щоденно сюди приходить від 60 до 100 людей, в окремі дні число потребуючих може сягати більше 100 осіб.

Як відомо, місто почало дофінансовувати цю їдальню з 2011 року. До цього сестри «Мілес Єзу» УГКЦ самостійно справлялися. Робота налагоджена, бо працівники давно працюють з таким контингентом людей, знають кожного в обличчя. В основному, тут їдять безхатченки, які є на обліку в Центрі обліку та нічного перебування бездомних, малозабезпечені люди, а також ті, які працюють неподалік і можуть тут похарчуватися.

Варто додати, що у Львові це не єдине місце де харчують бідних людей. Додатково працює осередок на вул. Городоцькій 319а, а також щочетверга громадська організація «Оселя», яку також дофінансовують з бюджету, харчує потребуючих біля Порохової вежі. Є й інші релігійні організації, які займаються харчуванням за власні кошти.

Загалом, на обліку в Центрі обліку та нічного перебування бездомних є близько 1800 людей. В Центрі щоденно отримує послуги з нічного перебування близько 40-50 людей.

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...