ОСТАННІ НОВИНИ

Цього тижня Кабмін розгляне проект конкурсу на будівництво платної дороги Львів – Краковець

|

Міністерство інфраструктури України підготувало проект розпорядження про оголошення тендеру на будівництво першої в Україні платної дороги Львів – Краковець. Цей документ буде розглянуто на черговому засіданні Кабінету Міністрів України, інформує Львівський портал прес-служба ЛОДА.

Нагадаємо, що у проекті передбачено порядок визначення концесіонера, терміни надання концесії, фінансування робіт з будівництва концесії на умовах залучення коштів інвестора, джерела доходу концесіонера при подальшій експлуатації об’єкта концесії, гарантії держави щодо покриття збитків концесіонера у перші роки експлуатації новозбудованої дороги.

Початок нової автомобільної дороги Львів–Краковець прийнято на існуючій автомобільній дорозі М-10 Львів–Краковець на відстані1,3 кмвід Державного кордону (смт. Краковець). Кінець траси передбачено в обхід с. Малі Підліски з примиканням до автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп на км 518 (між селами М.Підліски і Запитів).

Раніше повідомляв Львівський порталавтобан «Львів – Краковець» з’явиться за чотири роки. А сам конкурс на будівництво концесійної дороги «Львів – Краківець» планують оголосити у квітні.

Фото: ФБ

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...