ОСТАННІ НОВИНИ

Синютка просить призначити керівником «Львіввугілля» людину, котру поважатимуть шахтарі

|

Львівська ОДА звернулась до Міненерговугілля з приводу критичної ситуації у вугільній галузі.

Відповідне звернення до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України сьогодні підписав голова Львівської ОДА Олег Синютка, повідомляє Львівському порталу прес-служба ЛОДА.

Зокрема, йдеться про напружену ситуацію, яка склалась на ДП «Львіввугілля» із заборгованістю виплат заробітної плати працівникам підприємства. На сьогодні вона становить 140 млн. грн. За словами керівника області, основною причиною боргу є невиплата коштів ДП «Вугілля України» за отримане вугілля у сумі 158,9 млн.грн.

Олег Синютка просить втрутитись керівництво міністерства та виділити кошти Львіввугіллю за відвантажене вугілля, що дозволить львівському підприємству погасити зарплатні борги і розрахуватись із кредиторами.

Як наголосив керівник ОДА, важливо також призначити на посаду керівника ДП «Львіввугілля» людину, котра матиме підтримку у трудових колективах та довіру шахтарів.

Як писав Львівський портал, впродовж двох днів, 2-3 березня, шахтарі зі всієї України, а також шахт Львівщини пікетували Кабмін, а згодом Верховну Раду України. Головні вимоги гірників: покрити заборгованість із зарплат та виділити кошти з бюджету на програму реформування вугільної галузі України.

Також шахтарі Львівщини майже добу блокували рух транспорту при в’їзді в місто Червоноград. У такий спосіб шахтарі протестували проти припинення державної фінансової підтримки вугільної галузі Західної України.

Водночас стало відомо, що міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин призначив в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Ігоря Пиляя. Самого Пиляя називають людиною регіоналки, нардепа від «Опозиційного блоку» Наталії Королевської. Шахтарі Львівщини гостро розкритикували це призначення й вимагали його відміни.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...