ОСТАННІ НОВИНИ

Вартість квитків на поїзди із Криму до материкової України збільшилася у сім разів

|

З 10 червня у Криму продаж квитків на поїзди здійснює ВАТ «РЗ». Вартість квитків на материкову Україну зросла в 4-7 разів. Про це пишуть «Коментарі».

Так, квиток на фірмовий 12-й поїзд сполученням «Сімферополь-Київ» коштує 4 тисячі 894 рубля 40 копійок, що за курсом 3,0 дорівнює приблизно 1631 гривні. Раніше вартість квитка становила близько 380 гривень.

 

Квиток із Запоріжжя до Сімферополя в кримських касах РЗ тепер продають по 2 тисячі 369 рублів 40 копійок, або 790 гривень. Раніше його вартість не перевищувала ста гривень.

 

У касах пояснюють, що підвищення цін пов´язане з переходом на міжнародні тарифи РЗ. «Якість» вагонів і обслуговування залишається колишньою.

Як повідомлялося раніше, в квітні «Укрзалізниця» призупинила продаж квитків на потяги, які відправляються після 27 травня, у зв´язку з тим, що самопроголошене підприємство «Кримська залізниця» самовільно відкоригувало розклад руху поїздів.

Пізніше розклад погодили і продаж відкрили, але «Укрзалізниця» скоротила кількість зупинок міжнародних і транзитних міжнародних поїздів, що прямують у Крим.

Фото: investigator.org.ua, PHL

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...