ОСТАННІ НОВИНИ

Харабара написав рапорт на звільнення – Загарія

|

Призначення керівників підрозділів ГУ МВС України у Львівській області відбуватиметься за погодженням громадськості. Про це повідомив начальник ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія громадським активістам під час зустрічі з ними. Про це Львівському порталу повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області. 

Сьогодні, 10 червня, у приміщенні Головного управління МВС України у Львівській області відбулася зустріч керівника міліції Львівщини Дмитра Загарії та заступника начальника ГУ МВС України у Львівській області полковника міліції Сергія Маруняка з громадськими активістами.

Під час зустрічі обговорювалося питання щодо кадрових призначень на керівні посади Державтоінспекції Львівської області Степана Харабари та Богдана Мицака.

«Степан Харабара сьогодні написав рапорт на звільнення з органів внутрішніх справ, а Богдану Мицаку запропоновано посаду старшого інспектора з особливих доручень УДАІ », – повідомив Дмитро Загарія.

Зокрема, очільник міліції Львівщини зазначив, що він враховує думку громадськості і що процедура призначення на посаду керівника УДАІ області буде відбуватись тільки за погодженням громадськості.

Окрім того, активісти обговорили з керівництвом міліції Львівщини питання щодо можливого призначення на посаду заступника начальника ГУ МВС України у Львівській області – начальника кримінальної міліції Олексія Душейка та призначення керівників на посади начальника Сихівського та Франківського райвідділів міліції Львова.

«Кандидатури, які будуть висуватись на керівні посади, будуть обговорюватись на кадровій комісії, на яку ми будемо запрошувати представників громадськості», – розповів очільник міліції Львівщини

На завершення зустрічі Дмитро Загарія подякував активістам за активну позицію, взаєморозуміння та співпрацю.

«Я надіюсь, що подальша наша співпраця буде ще більш налагодженою, адже завдяки спільними зусиллями правоохоронців із громадськістю можна забезпечити стабільність та громадський порядок на Львівщині», – підкреслив головний правоохоронець області.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...