ОСТАННІ НОВИНИ

Хто гарніший: Львів змагатиметься з Одесою та Харковом у конкурсі краси

|

Місто Львів візьме участь у всеукраїнському конкурсі благоустрою. Інститут міста подав документи на участь Львова у всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку», – повідомили Львівському порталу у прес-службі ЛМР.

Згідно з правилами конкурсу, Львів представлено в першій категорії – міста із населенням понад 500 тисяч осіб. А тому за звання найкрасивішого Львів змагатиметься із шістьма іншими українськими містами: Києвом, Харковом, Одесою, Дніпропетровськом, Запоріжжям та Кривим Рогом.

Серед чинників, які впливають на оцінку міста експертною комісією, є:

–           вулично-дорожня мережа та площа зелених насаджень на кількість населення;

–           санітарна очистка;

–           підтримка громадського порядку;

–           освітлення вулиць та інші.

Загалом враховуватимуть 26 критеріїв. Переможцями конкурсу вважатимуть ті міста, які наберуть найбільшу кількість балів з наведених вище критеріїв та за оформлення фотоальбому і презентації.

У Львові вважають, що місто має великі шанси на перемогу. Лишень минулого року у місті відбулися значні зміни. За кошти міжнародних організацій, державного і міського бюджетів були відремонтовані вулиці Січових Стрільців, Горбачевського, Виговського, Городоцька, Бандери, Замарстинівська та проспект Свободи.

Поступово збільшується мережа велодоріжок та покращується велоінфраструктура. Силами громадських активістів та місцевої влади з’являються обмежувачі паркування на тротуарах. Також, завдяки встановленню болардів, центральна частина міста стала пішохідною. 

У Львові також пишаються сучасним українським трамваєм та новими дитячими майданчиками.

Призовий фонд конкурсу складає 2 мільйона гривень.

Нагадаємо, торік Львів розділив 3-тє місце із Кривим Рогом.

Фото: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...