ОСТАННІ НОВИНИ

Пластуни діляться Вифлеємським вогнем миру з львів’янами

|

17 грудня Вифлеємський вогонь потрапив до Львова звичним шляхом — через взаємний і дружній потиск рук по обидва боки кордону станичних Львова, Україна та Томашува Любелького, Польща.  Цього ж дня пластуни передали вогонь громаді Львова та залишили його на зберігання в Соборі Святого Юра, інформує прес-служба Львівської міськради.

Досі Вифлеємський вогонь зберігався у Соборі Святого Юра, а з 22 грудня пластуни почали передавати його громаді міста. Також 29 грудня і 5 січня пластуни будуть передавати його  до всіх церков міста, а також до лікарень, сиротинців та пенітенціарних установ. Пластуни Львова, усвідомлюючи свою велику соціальну місію та обов`язок, будуть поширювати його у всі церкви Львова, щоб кожен охочий зміг відчути передріздвяне тепло Вифлеємського вогню миру.

«Ми робимо так, щоб це світло вогню з Вифлеєму було доступним кожному, незалежно від його віку, статі, соціального статусу чи народності. А у святкову ніч – цей вогонь зможе об`єднати всі покоління, всіх громадян України в спільній молитві до Господа в такі непрості часи для нашого народу», – розповів координатор акції у Львові Тарас Іщик.

Цього року Святий Вогонь пластуни принесли і на Євромайдан.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...