ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині вимагач отримав довічний термін

|

Засуджено чотирьох членів злочинного угрупування. Одного із них – до довічного позбавлення волі. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Управлінням нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Львівської області підтримано державне обвинувачення у кримінальній справі стосовно чотирьох членів організованої групи.

Останніх обвинувачено в тому, що в 2002 році з метою вимагання 300 тис. доларів США вчинили розбійний напад, поєднаний із насильством та викраденням двох громадян Республіки Чехія і громадянина України.

Злочинці насильно утримували зазначених осіб у дачному будинку, причиняючи їм тілесні ушкодження. Погрожуючи зброєю, члени організованої злочинної групи незаконно заволоділи грошовими коштами потерпілих на загальну суму понад 535 тис. грн. 

Лише на третій день після незаконного позбавлення волі, та передачі вимагачам грошей, потерпілим вдалося розбити вікно, втекти та звернутися у правоохоронні органи. 

Завдяки скоординованим зусиллям правоохоронців Львівщини, прокуратури області, а також співпраці з правоохоронними органами Республіки Чехія злочин було розкрито, а кримінальну справу про обвинувачення зловмисників скеровано до суду.

Відтак, 15 жовтня поточного року Пустомитівським районим судом всім учасникам злочинного угрупування призначено покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 13 років з конфіскацією майна, а одному, із врахуванням його попередньої злочинної діяльності, довічне позбавлення волі.

Фото: PHL

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...