ОСТАННІ НОВИНИ

Спортсмени з Львівщини здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стендової стрільби

Олег Дерев'янко

|

Нещодавно відбувся перший тур чемпіонату України зі стендової стрільби. Там спортсмени з Львівщини здобули сім медалей. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

На базі спортивно-рекреаційного комплексу у селі Нещерів Обухівського району нещодавно відбувся перший тур чемпіонату України зі стендової стрільби. Понад сотня спортсменів з восьми регіонів України змагалися у вправах «Траншейний стенд» та «Круглий стенд».

В особистому заліку спортсмени Львівщини здобули такі нагороди:

  • Олена Охотська – 1 місце серед жінок у вправі «Траншейний стенд»;
  • Андрій Кобзарук – 1 місце серед чоловіків у вправі «Круглий стенд»;
  • Надія Булгакова – 3 місце серед жінок у вправі «Траншейний стенд»;
  • Валерія Бартишева – 3 місце серед жінок у вправі «Круглий стенд»;
  • Божена Іванишин – 3 місце серед юніорок у вправі «Круглий стенд».

Досягнення спортсменів Львівщини в командних змаганнях:

  • 2 місце в команді MIKC у вправі «Траншейний стенд» – Олена Охотська та Олександр Білько;
  • 3 місце в команді МІКС у вправі «Траншейний стенд» – Надія Булгакова та Петро Поліщук.

«Стендова стрільба за останні роки набула неабиякої популярності, оскільки цей вид спорту окрім змагальної, спортивної складової, має також і прикладну. В роботі нашого управління ми його також використовуємо як один із напрямів національно-патріотичного виховання молоді. Враховуючи реалії, в яких живемо, розуміємо, що зараз цей напрям роботи має бути максимально практичним – з навичками стрільби, першої медичної допомоги, орієнтування на місцевості, тощо», – розповідає начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Нагадаємо, що минулого року у фіналі Кубку України у траншейному стенді серед чоловіків 28-річний Олександр-Олесь Шлюз здобув «золото», серед жінок 31-річна Олена Охотська здобула «срібло». У круглому стенді серед чоловіків Георгій Іпатов здобув «бронзу», серед жінок «срібло» дісталося Валерії Бартишевій, а «бронза» її сестрі Олександрі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *