ОСТАННІ НОВИНИ

Трьом інвалідам дали автомобілі

|

26 грудня заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Олег Рудницький взяв участь в  урочистому врученні автомобілів інвалідам Другої світової війни, які перебували на обліку для забезпечення спецавтотранспортом в органах соціального захисту населення. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Олег Рудницький вручив ключі від автомобілів Яціву Ярославу Семеновичу – інваліду Другої світової війни, учаснику бойових дій, Губіцькому Василю Іллічу – інваліду війни ІІ групи та Біляку Андрію Володимировичу – інваліду з дитинства  І групи.

У головному управлінні соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації на обліку для забезпечення спецавтотранспортом перебуває 5379 інвалідів, з них для забезпечення автомобілями  першочергово – 346 інвалідів, позачергово – 391 інвалід, в порядку загальної черги – 4642 інваліди.

Розподіл автомобілів для інвалідів  здійснено відповідно до “Порядку забезпечення інвалідів автомобілями”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №999 від 19.07.2006 року   та згідно договору між ТзОВ ”Радар-Сервіс” та  головним управлінням  соціального захисту населення  Львівської обласної державної адміністрації  від 20.12.2011 року №24 та договору між іноземним підприємством „АІС-Столиця” та головним управлінням соціального захисту населення  від 23.12.2011року.

За кошти Держбюджету 2012 року до головного управління  соціального захисту населення для забезпечення інвалідів області надійшло 79 автомобілів, з них на сьогодні видано 57 автомобілів для інвалідів війни – учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни, інвалідів армії, прирівняних до інвалідів війни, інвалідів, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, інвалідів з дитинства, інвалідів загального захворювання.

До кінця року заплановано видати ще 19 автомобілів для  пільгових категорій громадян.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...