ОСТАННІ НОВИНИ

У ЛОДА кажуть, що заборгованості із виплати зарплати немає

|

Станом на сьогодні у Львівській області немає заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, а також забезпечено всі місцеві бюджети коштами, необхідними на цю мету. Про це заявив перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич, інформує прес-служба ЛОДА.

За його словами, отриманий на цьому тижні транш додаткової дотації з державного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ в сумі 33 млн грн повністю перераховано бюджетам міст і районів.

«Це забезпечує проведення у повному обсязі виплат заробітної плати за першу половину і частково за другу половину листопада, термін якої ще не настав», – зазначив Б. Матолич.

Нагадаємо, на днях внесено зміни до Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік» щодо збільшення для місцевих бюджетів обсягу додаткової дотації на оплату праці.

У міру надходження області цих коштів з державного бюджету буде забезпечуватися дострокова виплата зарплати працівникам установ, що фінансуються з місцевих бюджетів, за грудень 2012 року.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...