ОСТАННІ НОВИНИ

У ЛОДА кажуть, що заборгованості із виплати зарплати немає

|

Станом на сьогодні у Львівській області немає заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, а також забезпечено всі місцеві бюджети коштами, необхідними на цю мету. Про це заявив перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич, інформує прес-служба ЛОДА.

За його словами, отриманий на цьому тижні транш додаткової дотації з державного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ в сумі 33 млн грн повністю перераховано бюджетам міст і районів.

«Це забезпечує проведення у повному обсязі виплат заробітної плати за першу половину і частково за другу половину листопада, термін якої ще не настав», – зазначив Б. Матолич.

Нагадаємо, на днях внесено зміни до Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік» щодо збільшення для місцевих бюджетів обсягу додаткової дотації на оплату праці.

Реклама партнерів

У міру надходження області цих коштів з державного бюджету буде забезпечуватися дострокова виплата зарплати працівникам установ, що фінансуються з місцевих бюджетів, за грудень 2012 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.