ОСТАННІ НОВИНИ

«FightCovid19»: запустили платформу для допомоги лікарням Львівщини

Ольга Денисяка

|

Львівська облрада та ІТ-компанія SoftServe розробили сайт для комунікації медзакладів Львівщини та благодійників. На платформі «FightCovid19» щодня оновлюватиметься інформація про потреби медустанов. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської обласної ради.

 

«FightCovid19» – це інтернет-майданчик, який налагоджує координацію між лікарнями і благодійниками, а також допомагає зібрати та систематизувати потреби тих, хто перебуває на передовій у боротьбі з коронавірусом.

Як наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, сайт розроблений для інтерактивної комунікації медичних закладів Львівщини, благодійників та широкої громадськості між собою для спільної протидії пандемії коронавірусу.

«Зокрема, йдеться про чотири обласні медичні установи, які приймають хворих на коронавірус: Львівська обласна інфекційна лікарня, Львівський  обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи, Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр. На сайті можна знайти актуальну інформацію про основні потреби установ, яка в режимі онлайн щодня оновлюватиметься», –  зазначив голова Львівської обласної ради.

Як розповіла в.о. директора Львівського розробницького центру компанії SoftServe Анастасія Фролова, основна ідея створення «FightCovid19» полягала у тому, аби зібрати на одному інтернет-ресурсі інформацію про потреби лікарень та задіяти благодійників для допомоги та забезпечення медичних установ усім необхідним у боротьбі з коронавірусом.

Отож, ресурс «FightCovid19» дозволяє:

  • лікарням у режимі онлайн оприлюднювати переліки своїх потреб;
  • благодійникам оперативно отримувати інформацію про потреби лікарень;
  • знаходити координати та контакти медустанов, яким ви вирішили допомогти;
  • дізнаватися про механізм передачі допомоги адресату;
  • контролювати передачу допомоги обраній лікарні.

Нагадаємо, раніше на Львівщині створили сайт обласного Штабу протидії коронавірусу – STOP COVID-19 на якому благодійники, які хочуть долучитися до боротьби з пандемією, зможуть знайти усю необхідну інформацію.

Львівський портал повідомляв, що відомі львів’яни та підприємці об’єдналися для закупівлі необхідного обладнання для лікарень. Благодійники почали виготовляти захисні щити для медиків.

Лікарня швидкої медичної допомоги отримала три надсучасні апарати штучної вентиляції легень, які допоможуть рятувати життя людей при тяжкій пневмонії. У разі потреби їх застосовуватимуть для пацієнтів із коронавірусом. Військовому госпіталю у Винниках обладнання для пацієнтів із проблемами диханням передав благодійний фонд Петра Порошенка.

Благодійний Фонд «Рідні разом» з партнерами закупили для потреб Львівщини 20 апаратів штучної вентиляції легень.

Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла зібрав кошти для придбання апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ), тестів для COVID-19 та захисного одягу для медиків.

У Львові також діє безкоштовна гаряча лінія «Стоп-коронавірус». Аби отримати безоплатну фахову консультацію медиків та навіть юристів, потрібно зателефонувати за номером: 0 800 208 868. Гарячу лінію створили з ініціативи львів’янина Ігоря Васюника.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...