ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові закривають всі ринки

Наталя Дуляба

|

Через епідемію коронавірусної інфекції у Львові протягом четверга, 16 квітня, мають закритись продуктові ринки. Зі 17 квітня жоден ринок у місті не працюватиме, окрім оптового «Шувару». Про це під час брифінгу повідомила очільниця міського штабу боротьби з коронавірусом Галина Слічна, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Роботу продуктових ринків по всій території Львівщини з 15 квітня заборонила обласна комісія ТЕБ і НС. Львів також повинен виконувати це рішення, тому вже з 17 квітня у Львові не працюватиме жоден продуктовий ринок.

«На засіданні міського штабу та комісії ТЕБ і НС ми прийняли рішення, що сьогодні впродовж дня продуктові ринки у Львові мають припинити функціонування. Департамент економічної політики зараз комунікує з керівниками ринків і пояснює, що до кінця дня підприємці ще мають нагоду розпродати свою продукцію», – сказала Галина Слічна.

Реклама партнерів

За її словами, виключенням буде лише оптовий ринок «Шувар», який закривати не будуть. Він працюватиме і надалі.

Згодом у мерії повідомили, що відтермінували закриття всіх ринків Львова до 16:00 год. 18 квітня.

Зазначимо, під час коронавірусного карантину ринки Львова повинні дотримуватись жорстких правил: не впускати на територію одночасно більше 10 покупців, розділити вхід та вихід, стежити за тим, чи вдягнені працівники і відвідувачі у маски або респіратори, а також проводити дезінфекцію.

Через порушення 7 квітня у Львові закрили ринки «Тополя» на вул. Івана Мазепи та ринок біля універмагу на вул. Володимира Великого. Проте вже через кілька днів мерія знову дозволила відновити роботу ринку на Володимира Великого. Також за порушення карантину оштрафували директорку ринку «Добробут».

30 березня Міністерство охорони здоров’я дозволило роботу продовольчих ринків. Втім 14 квітня відповідна постанова втратила чинність, тому в Україні знову заборонили роботу ринків.

Як писав Львівський портал, до 15 травня всі ринки Львова зобов’яжуть запровадити безготівковий розрахунок, щоб покупці мали альтернативу готівці. Таке нововведення хочуть впровадити, аби зменшити ризик поширення вірусів, в тому числі й COVID-19, через паперові банкноти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...