ОСТАННІ НОВИНИ

«АВЕ Львів» перевантажуватиме сміття на вулиці Північній до 4 грудня

Наталя Дуляба

|

Сьогодні, 2 листопада, виконавчий комітет Львівської міськради уже вп’яте відтермінував виїзд перевізника «АВЕ Львів» з його сміттєперевантажувальної станції на вул. Північній. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

 

Своїм рішенням виконком дозволив компанії «АВЕ Львів» використовувати ділянку на вул. Північній під сміттєперевантажувальну станцію ще протягом 30 днів, тобто до 4 грудня.

Як розповів директор «АВЕ Львів» Олег Гайовишин, компанія досі не може знайти нову ділянку для своєї перевантажувальної станції. Також він запевнив, що на вул. Північній сміття не скидають на землю, а відразу у вантажівки, відтак ділянка не є засміченою.

Зазначимо, попередньо нову сміттєперевантажувальну станцію перевізник «АВЕ Львів» планував облаштувати на окраїні села Старий Яричів Кам’янка-Бузького району, однак місцеві мешканці виступили категорично проти цього.

Водночас міська рада вже чотири рази продовжувала термін «виселення» перевізника «АВЕ Львів» з його сміттєперевантажувальної станції на вул. Північній. Звільнити ділянку спочатку він мав 15 вересня, потім 25 вересня, після цього – 5 жовтня та 5 листопада.

Як повідомляв Львівський портал, ще наприкінці серпня перевізник «АВЕ Львів» практично завершив очищати свою перевантажувальну станцію на вул. Північній, де назбиралось близько 10 тисяч тонн сміття. Для того, щоб вивезти всі відходи, компанія витратила два з половиною місяці та кілька мільйонів гривень.

Нагадаємо, із березня у Львові заговорили про купи сміття на вул. Північній, де перевізник «АВЕ Львів» облаштував свою сміттєперевантажувальну станцію. Мешканці також неодноразово скаржились через це. А нещодавно екологи заговорили про те, що ця станція створює небезпеку повітряному руху в районі злету та посадки літаків в аеропорту ім. Д. Галицького.

Через бездіяльність та забруднення довкілля «АВЕ Львів» оштрафували. Розмір штрафу становив близько 1000 гривень. Також у Львівській ОДА заявляли, що якщо «АВЕ Львів» до кінця липня не очистить свою перевантажувальну станцію, то вона втратить частину ринку своїх послуг. Однак нещодавно в Ода заявили, що зараз мова про це вже не йде.

Водночас міськрада Львова нещодавно визнала неможливим функціонування перевантажувальної станції «АВЕ Львів» на вул. Північній, адже для її облаштування перевізник самовільно захопив земельну ділянку. Мерія зобов’язала компанію вивезти звідти все сміття до 31 серпня. 1 вересня Муніципальна варта мала встановити на станції шлагбаум, аби унеможливити повторний завіз відходів.

Також нещодавно мерія заявила, що ділянку, де була перевантажувальна станція «АВЕ Львів» віддасть під індустріальний завод.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...