У Львові вшанували пам'ять В’ячеслава Чорновола

|

У четвер, 24 грудня, у Львові урочисто вшанували пам’ять Героя України В’ячеслава Чорновола з нагоди його 78-ї річниці від дня народження. Захід відбувся біля пам’ятника великому українцю навпроти Львівської облдержадміністрації. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

чорновіл

В урочистостях взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, керівництво області, громадськість та учні школи № 46 міста Львова, яка носить ім’я Героя України В’ячеслава Чорновола.

Очільник ЛОДА Олег Синютка зазначив, що В’ячеслав Чорновіл належав до того покоління, яке зберегло українскість після Другої світової війни. Також наголосив на особистих якостях героя.

«В’ячеслав Максимович Чорновіл – людина великого духу, яка демонструвала, що не тільки в опозиції та борні, але й перебуваючи у владі та володіючи  відповідними повноваженнями, можна залишатися людиною і справжнім патріотом», – резюмував Олег Синютка.

Місцева влада та громадськість вшанували пам’ять видатного українця покладанням квітів до пам’ятника В’ячеславу Максимовичу та виконанням гімну України.

Фото: ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.