ОСТАННІ НОВИНИ

Понад 50% росіян вважають, що влада їм бреше

Вероніка Рой

|

52% громадян Російської Федерації вважають, що влада країни здебільшого приховує правду від населення і бреше, описуючи стан справ у найважливіших сферах управління. Про це свідчать результати опитування Левада-центр, передає УП.

 

Зокрема, на питання, чи вважають громадяни РФ, що керівники Росії, вищі чиновники говорять правду, описуючи стан справ в економіці, в охороні здоров’я, пенсійному забезпеченні, боротьбі зі злочинністю та інших найважливіших сферах управління, 36% респондентів відповіли, що влада здебільшого приховує правду, 16% відповіли – завжди брешуть. Ще 33% опитаних вважають, що влада іноді приховує, а іноді говорить правду.

Тільки 10% респондентів вірять, що чиновники здебільшого говорять правду, а 2% беззастережно вірять у правдивість заяв керівництва РФ.

На питання, чи відверто громадяни РФ говорять про те, як вони ставляться до влади, до Володимира Путіна, всього 28% опитаних заявили, що більшість або практично всі приховують свої справжні думки. 41% відповіли, що більшість або практично всі відповідають відверто.

Опитування проводилося 22 – 28 листопада 2018 року по репрезентативній вибірці 1600 осіб у віці від 18 років. Статистична похибка не перевищує 1,5% -3,4%.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...