ОСТАННІ НОВИНИ

Кількість львівських шкіл, у який призупинено навчання, зростає. Перелік

Соломія Григор'єва

|

Станом на сьогодні, 9 лютого, у 16 навчальних закладах міста призупинено навчання у зв’язку з відсутністю понад 30% школярів у навчальному закладі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Керівництво школи, де показник відсутності дітей сягає понад 30%, повинно звернутися в управління освіти Львівської міської ради з відповідним листом, після чого навчання може бути призупинено. Такі заходи вживають, аби розірвати ланцюг захворюваності.

Зокрема, до понеділка, 12 лютого, враховуючи клопотання адміністрацій навчальних закладів, навчання призупинено у: СЗШ № 48, СЗШ № 55, ЛСШ «Надія», НВК ім. В. Стуса, СЗШ І ст. «Джерельце»,  СЗШ № 70, СЗШ № 24 ім. м. Конопницької (початкова школа), СЗШ № 7, СЗШ «Лідер», ЛНВК «Школи І ст. – гімназії»,  СЗШ № 78, АШ «Тривіта»,  СЗШ № 21, СЗШ № 8 (початкова школа), СЗШ № 87. Також до 13 лютого навчання призупинено у школі східних мов та бойових мистецтв «Будокан» № 35.

У зазначених навчальних закладах будуть підготовлені відповідні накази, в яких з метою виконання навчальних програм буде передбачено відпрацювання пропущених занять шляхом ущільнення навчального матеріалу, про що буде інформовано учнів та батьківську громаду.ї

Нагадаємо, у школах Буського району також призупинили навчання.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...