ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові спростили процедуру подачі документів для надання адмінпослуг

Олександр Косик

|

Управлінням комунальної власності внесені зміни до переліку документів, необхідних для надання адміністративних послуг. Зокрема, для надання адміністративної послуги – продовження договору оренди нерухомого майна потрібно значно менший перелік документів, ніж передбачалось чинним наказом від 03.12.2014 № 72-з «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються управлінням комунальної власності» (зі змінами). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

А саме з переліку документів вилучено 2 копії договорів оренди, 2 копії інвентаризаційної справи, що включала технічний паспорт, допоміжну таблицю та експлікацію. Вилучено також з переліку усіх адміністративних послуг витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

До слова, заявники, які мають намір орендувати чи продовжити договір оренди нежитлових приміщень, які є на балансі установ освіти, охорони здоров’я, культури чи районної адміністрації, теж подаватимуть менший перелік документів. З переліку документів для надання відповідних адміністративних послуг вилучено лист-погодження установи, на балансі якої перебуває об’єкт оренди та погодження виконавчого органу міської ради, у підпорядкуванні якого перебуває балансоутримувач.

«Перелік документів, необхідних для надання адміністративних послуг управлінням комунальної власності значно скоротився. Адже вилучено ряд документів, інформація до яких є доступною для нас. А погодження балансоутримувача чи виконавчого органу тепер управління комунальної власності отримуватиме не з пакетом документів заявника, а безпосередньо від структурного підрозділу Львівської міської ради.

Це значно спростить збір документів для отримання результату адміністративної послуги. Управління комунальної власності і надалі робитиме усі необхідні кроки для запровадження електронного урядування та переходу на новий рівень надання адміністративних послуг для усіх мешканців м. Львова», – розповіла начальник управління комунальної власності Інна Свистун.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...