ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий каже, що відвертає голову, коли їде вулицею Пасічною

Катерина Родак

|

Міський голова Львова Андрій Садовий зауважив відсутність реакції міської ради на негармонійні надбудови на будинках у спальних районах Львова. Про це він сказав на засіданні виконавчого комітету ЛМР 10 листопада, передає кореспондент Львівського порталу.

Так, під час розгляду питання про видачу містобудівних умов і обмежень на надбудову на вул. Науковій, 10 А. Садовий заявив:

«Дивує наша відстороненість у тих питаннях, коли люди пробують модернізувати існуючі архітектурні комплекси, які гармонійно вписувались у район. Наприклад, на вулиці Пасічній – що там понадбудовували! Яка реакція міста? Коли їдеш, треба просто голову відвертати, щоб не бачити цього безладу, який там є», – сказав він.

Як відомо, у Львові останніми роками масово ведуться незаконні забудови. Підвладні міському голові управління, які мали би контролювати будівництва, цього не роблять. Міська Інспекція ДАБК взагалі може бути ліквідованою через свою бездіяльність та корупційні скандали.

Нагадаємо, минулого тижня міський голова засумнівався у профпридатності керівниці міського управління охорони історичного середовища.

Фото: Вголос

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...